TYPY DOMŮ

Během první etapy projektu Knovíz 22 bude postaveno deset domů o dispozicích 4 + kk a 5 + kk na jižně orientovaných pozemcích s rozměry 800 m2. Budoucí majitelé si mohou vybírat se tří typů domů. Všechny domy jsou navrženy s maximálním důrazem na praktičnost a dostatek úložných prostor.

TYP DOMU FAMILY L

Dům Family L nabízí pohodlné zázemí jak pro rostoucí rodinu, tak mladé páry a i ty, kteří hledají příjemné a klidné bydlení nedaleko Prahy. Domy jsou řešeny jako moderní bungalov s dispozicí 4 + kk a jsou orientovány na jih až jihozápad.  

Prostorná spíž s přímým napojením na kuchyň, uspokojí i tu nejnáročnější hospodyni a ušetří spoustu energie za provoz chladících zařízení.

dispozice4 + kk
zastavěná plocha136,5 m2
užitná plocha113,5 m2
karta domu
karta pohledu a řezu domu
energetická náročnost budovytřída B – velmi úsporná
ukazatel energetické náročnosti budovy67,0 kWh/m2 za rok

TYP DOMU FAMILY L+

Dům Family L+  představuje nadstandardní bydlení pro 4člennou rodinu. Svou jižní orientací poskytují svým obyvatelům bohatou porci slunečního světla a celoročně nabízí útulnou atmosféru. Tento dům s dispozicí 4 + kk nabízí navíc podzemní garážové stání a prostorný sklep, pro uskladnění všeho, co budete potřebovat. Velkolepá spíž s přímým napojením na kuchyň, uspokojí i tu nejnáročnější hospodyni a ušetří spoustu energie za provoz chladících zařízení.

dispozice4 + kk
zastavěná plocha136, 5 m2
užitná plocha 1. NP113,5 m2
užitná plocha 1. PP55,8 m2
celková užitná plocha169,3 m2
karta domu
karta pohledu a řezu domu
energetická náročnost budovytřída B – velmi úsporná
ukazatel energetické náročnosti budovy64,0 kWh/m2 za rok

TYP DOMU FAMILY XL

Dům Family XL nabízí komfortní bydlení až pro 5člennou rodinu. Svou dispozicí 5 + kk poskytuje dostatek soukromí pro každého člena domácnosti a svou kompozicí je vhodný i pro soužití více generací. Velkoryse řešené vnitřní uspořádání domu má dost místa i pro úložné prostory a v neposlední řadě svou koncepcí počítá i s možností zřízení vlastní kanceláře v domě.

dispozice 5 + kk
zastavěná plocha95,1 m2
užitná plocha 1. NP76 m2
užitná plocha 2. NP70,9 m2
celková užitná plocha146,9 m2
karta domu
karta pohledu a řezu domu
energetická náročnost budovytřída B – velmi úsporná
ukazatel energetické náročnosti budovy56,0 kWh/m2 za rok